Marinos Gribanovos paskaita „Tiesa apie narkotikus“

Marinos Gribanovos paskaita „Tiesa apie narkotikus“

https://youtu.be/QU3TQZD0e0U

 

Paskelbta temoje Bendri | Pažymėta , , , | Parašykite komentarą

Pagrindų knygos

L Ron Hubbard pagrindų knygų–komplektas

Šis knygų komplektas – tai žinių ir metodų rinkinys, kuriuos taikydami, jūs galėsite pagerinti bet kurį savo kaip asmenybės aspektą, jūsų charakterį ir jūsų asmeninį gyvenimą.

Jūs galite įsigyti šį rinkinį specialia kaina už 150 Eur lietuvių kalba arba už 170 Eur rusų bei anglų kalbomis.

Šį rinkinį sudaro 9 knygos lietuvių kalba arba 10 knygų rusų bei anglų kalbomis.

Knyga „Dianetika“ – tai labiausiai parduodama knyga apie žmogaus protą bei charakterio gerinimą. Ji yra išversta į 50 kalbų, o taip pat išleista ir DVD formatu kaip filmas pagal knygą.

Knyga „Savianalizė“ – tai praktinis vadovas asmeniniam tobulėjimui. Šioje knygoje pateikiami pratimai, padedantys prisiminti pozityvius gyvenimo momentus. Šie pratimai gerina atmintį, pakelia nuotaiką, padeda atsikratyti bereikalingų baimių bei įtampos, padeda pašalinti negatyvias mintis, taip pat padeda vystyti asmeninius sugebėjimus.

Knyga „Darbo problemos“ yra labai efektyvi. Ši knyga apie tai, kaip pagerinti veiklą ir darbo efektyvumą. Tai tarptautinis bestseleris, kuris padeda padaryti darbą produktyvesniu. Knygoje rašoma apie tai, kaip įveikti darbo dienos nuovargį ir stresą, kaip sėkmingai bendrauti su klientais ir kaip pasiekti sėkmę darbe. Ši knyga taip pat yra išleista ir DVD formatu, kaip filmas pagal knygą.

„Kelias į laimę“ – tai pasaulyje labiausiai platinama knyga apie laimę. Joje rašoma kaip pasiekti sėkmę ir jaustis laimingu įvairiose gyvenimo srityse. Rusų ir anglų kalbomis yra išleista DVD formatu, kaip filmas pagal knygą.

Knygoje „Scientologija: naujas požiūris į gyvenimą“ pasakojama, kodėl išyra šeimos, kodėl miršta meilė tarp dviejų žmonių, ir kaip ją vėl atkurti. Joje taip pat pasakojama, kaip teisingai auginti vaikus, kad jie užaugtų laimingais ir racionaliais žmonėmis, kaip nustatyti, kuo galima pasitikėti ir kaip įveikti įvairias kliūtis gyvenime.

Knyga „Dianetika: pirminės tezės“ taip pat yra gyvybiškai svarbi knyga. Joje rašoma apie tai, kas yra žmogaus neracionalumų priežastis. Kodėl kartais žmonės elgiasi taip, kaip jie nenorėtų elgtis? Kodėl kartais žmogų aplanko nepageidaujamos ir negatyvios mintys? Ši knyga papasakos jums, kur slypi viso to priežastis.

Knyga „Dianetika: mokslo evoliucija“ yra paprasta, bet labai efektyvi knyga. Ar jūs žinote, kaip yra geriausia reaguoti į jūsų gyvenime atsiradusią problemą? Ar jūs žinote, kuo iš tikrųjų esate? Šioje knygoje yra aprašytas proto veikimo mechanizmas.

Knyga „Preklirų vadovas“ – tai labai stipri knyga, nes joje pateikiami pratimai, skirti savipagalbai. Žodis „prekliras“ reiškia žmogų, kuris siekia to, kad atskleistų savo dvasinį potencialą. Tai vadovas žmonėms, kurie nori atskleisti savo sugebėjimus. Ši knyga gali padėti jums pagerinti jūsų reakcijos laiką, fizinę būklę ir efektyvumą. Ji netgi gali padėti jums jaustis daug jaunesniems ir kupiniems energijos.

Knygoje „Švarus kūnas – aiškus protas“ jūs sužinosite, kaip efektyviai išvalyti kūną nuo nepageidaujamų cheminių medžiagų, kurių poveikį jums neišvengiamai teko patirti kasdieniame gyvenime, ir kaip pagerinti savo fizinę ir dvasinę būklę. Šią knygą galima įsigyti tik rusų ir anglų kalbomis.

Knyga „Scientologija: mąstymo pagrindai“ – joje jūs sužinosite fundamentalius gyvenimo principus, kuriuos taikydami, jūs galėsite pagerinti bet kurią savo gyvenimo sritį.

Paskelbta temoje Bendri | Pažymėta , , , , | Parašykite komentarą

Moralinį nuopuolį stabdantis KELIAS Į LAIMĘ

Scientologijos remiami projektai

Moralinį nuopuolį stabdantis KELIAS Į LAIMĘ

Sveikas protas dažnai šiuolaikinėje visuomenėje yra nepakankamai vertinamas, bet jis kyla iš esminio supratimo apie pasaulį, kurį L. Ron Hubbard, Scientologijos įkūrėjas, sudėjo į knygą „Kelias į laimę“ – švietėjišką darbą, kuriame kiekvienas ras lengvus „gyvenimo kelio žemėlapio“ žingsnius. Daugiau nei 120 milijonų „Kelio į laimę“ egzempliorių, išverstų į 114 kalbų, buvo išplatinti visų rasių, kultūrų ir tikėjimų žmonėms visame pasaulyje. Visuomenės švietėjų rankose 21 paprastas p. Hubbard pabrėžtas principas tapo visuotiniu etinių ir moralinių vertybių orientyru, padedančiu jauniems žmonėms suprasti, kaip svarbu yra gyventi gerbiant save ir kitus. Kartu su knyga pagrįstu pilnametražiu filmu, 21 socialine reklama ir pamokomis, „Kelias į laimę“ tapo populiariausiu geresnio gyvenimo vadovu, mokančiu, kad tolerancija ir supratimas veda į laimingesnį ir saugesnį pasaulį.

Pedagogų priimtas kaip būdas mokyti moralės nesiejant jos su religine aplinka, jis pasiūlė milijonams studentų kelią į supratimą, kodėl tai, kad jie yra verti pasitikėjimo, kantrūs, darbštūs, ištikimi tiesai (sektino pavyzdžio vaidmuo), padeda užtikrinti, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi.

Scientologijos organizacijų remiamas „The Way to Happiness“ („Kelias į laimę“) fondas nemokamai išplatino švietėjišką medžiagą mokytojams ir mokykloms visame pasaulyje. Ši medžiaga taip pat yra viešai transliuojama visuomenei, kad visiems padėtų gauti informaciją apie gyvenimą bendradarbiaujant vienas su kitu.

KELIO Į LAIMĘ MAGIJA GLŪDI JOS GALIOJE ATNEŠI LAIMĘ KIEKVIENAM ŽMOGUI, KIEKVIENAI BENDRUOMENEI IR KIEKVIENAI GRUPEI. JI PERŽENGIA VISŲ BENDRUOMENIŲ, VISŲ ŠALIŲ RIBAS. TAI YRA PASAULINIS REIŠKINYS .“

Policijos komisaro pavaduotojas, Naujasis Delis, Indija

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Susivieniję už ŽMOGAUS TEISES

Scientologijos remiami projektai

Susivieniję už ŽMOGAUS TEISES

Gyvybė, laisvė, saugumas, laisvė nuo vergijos ir nelaisvės, laisvė nuo kankinimų ir smurto, teisė į vienodą požiūrį ir švietimą, pilietybės ir visapusiško dalyvavimo kultūriniame bei politiniame tautos gyvenime laisvė – tai tik kelios neatimamos žmogaus teisės, kurias priėmė ir patvirtino Jungtinių Tautų Organizacija Visuotinėje žmogaus teisių deklaracijoje. Tačiau šios pagrindinės žmogaus teisės yra sunkus ir sudėtingas klausimas pasaulyje, kur kultūrinės ir politinės idėjos konfliktuoja su šiomis teisėmis.

Scientologų organizacijos žmogaus teisių apsaugos ir stiprinimo pažangą remia dvi stipriausios jos sukurtos nepelno siekiančios organizacijos: United for Human Rights (Susivieniję už žmogaus teises) ir Youth for Human Rights (Jaunimas už žmogaus teises), kurios paskelbė ir išplatino daugiau nei 60 milijonų mokomųjų dokumentų, informuojančių žmones apie jų teises. Tekstai kalba su jaunimu tiesiogiai, jų kalba, kad paskatintų juos skaitančio jaunimo suvokimą ir aktyvumą. Kadangi egzistuoja žinių apie žmogaus teises trūkumas, tai Scientologijos organizacijos ir jų religinių ir pasaulietinių organizacijų partneriai suteikia įrankius pedagogams, studentams ir žmogaus teisių aktyvistams, kad galėtų pasėti gilesnį supratimą apie tų teisių svarbą ir paskatintų piliečius reikalauti šių teisių pripažinimo.

United for Human Rights (Susivieniję už žmogaus tesies) savanoriai daugelyje Pasaulio šalių išplatino panašius pranešimus apie pagarbą ir supratimą mokykloms, mokytojams, organizacijoms ir įvairių religijų bendruomenėms, kad sukurtų žmogaus teisių švietimo iniciatyvas ir užtikrintų žmogaus teisių vykdymą, siekiant apsaugoti visų žmonių orumą.

ŠVIESDAMI VISO PASAULIO JAUNIMĄ APIE ŽMOGAUS TEISIŲ SVARBĄ, JŪS IR JŪSŲ KOLEGOS KURIATE VERTINGUS TOLERANCIJOS SKATINIMO IR TAIKOS RĖMĖJUS. NORIU PAGIRTI SCIENTOLOGIJOS BAŽNYČIOS DARBĄ SIEKIANT PADIDINTI PAGARBĄ IR VISŲ ŽMONIŲ ORUMĄ, REMIANT TOLERANCIJĄ IR TAIKĄ PASAULYJE .“

Tarptautinės religijų laisvės komisija, Jungtinių valstijų valstybės departamentas


 

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Kuriant LAISVĄ NUO NARKOTIKŲ pasaulį

Scientologijos remiami projektai

Kuriant LAISVĄ NUO NARKOTIKŲ pasaulį

Scientologijos organizacijos remia humanitarines ir švietimo kampanijas, kad padrąsintų priimti sprendimus dėl problemų, su kuriomis susiduria žmonija. Nėra svarbesnių ar sudėtingesnių pastangų už tas, kurios nukreiptos į pasaulinės narkotikų vartojimo epidemijos sustabdymą. Narkotikų rykštė niokojo šeimas kiekvienoje viso pasaulio kultūroje, suteikdama skausmą ir kančias milijonams žmonių, ne tik nuo narkotikų priklausomiems žmonėms, bet ir tiems šimtams milijonų, kuriuos neigiamai paveikė kitų žmonių priklausomybė. Ne vieną dešimtmetį Scientologijos kova siekiant sumažinti žmonių kančias ir ekonomines pasekmes, susijusias su narkotikų vartojimu, išsivystė į vieną iš sėkmingiausių ne vyriausybės finansuojamų ir pasaulinės kovos su narkotikais skatinamų kryžiaus žygių, sutelkdama žmogaus dėmesį į narkotikų vartojimo prevenciją. Šios pastangos kurti nuo narkotikų laisvą pasaulį buvo sukurtos bendradarbiaujant su policija, švietėjais ir vyriausybėmis, įteikiant bukletą „Tiesa apie narkotikus“ tiems, kurie susiduria su pagunda.

Mūsų šalies žmonėms kova su gatvės ir receptinių narkotikų vartojimu yra tiek pat svarbi, kaip ir bet kurioje pasaulio vietoje. Pernelyg dažnai mes girdim istorijas apie perdozavimą ir mirtis, heroino adatomis nuklotas bendruomenės gatves ir neišvengiamą žmonių gyvenimų griovimą. Visa tai yra šio maro simptomai.

Scientologijos bažnyčia kartu su jos fondu „Drug-Free World“ („Už laisvą nuo narkotikų pasaulį“) sukūrė efektyvius būdus, kaip spręsti narkotikų prevencijos problemą per švietimą, ir šiuos būdus patvirtino tokios vyriausybinės organizacijos kaip JAV Vaistų kontrolės valdyba. Daugiau nei 2100 teisėsaugos institucijų ir vyriausybinių organizacijų visame pasaulyje naudojasi programa „Tiesa apie narkotikus“. Demonstruodami savo pastangas padėti tiems, kuriuos neigiamai paveikė narkotikų vartojimas, daugelyje Pasaulio miestų yra išplatinta šimtai tūkstančių bukletų „Tiesa apie narkotikus“.

Mes tikimės bendradarbiauti su visomis grupėmis ir visais žmonėmis, kuriuos vienija tikslas – laisva nuo narkotikų šalis.

FONDAS „FOR A DRUG-FREE WORLD“ PASKATINO NESUSKAIČIUOJAMĄ DAUGYBĘ VAIKŲ, JAUNUOLIŲ IR SUAUGUSIŲJŲ PRIIMTI SĄMONINGUS SPRENDIMUS IR GYVENTI BE NARKOTIKŲ. FONDAS „FOR A DRUG-FREE WORLD“ SUSILAUKĖ DIDŽIAUSIO MŪSŲ ADMINISTRACIJOS PASITIKĖJIMO PAGARBOS.

Niujorko valstijos senatorius

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Dianetika lyginant su psichoanalize

Dianetika lyginant su psichoanalize
L. Ron Hubbard

Kadangi profesionaliai dirbu su proto problemomis,
visiškai natūralu, kad manęs dažnai prašoma pateikti savo
nuomonę apie dr. Zigmundo Froido atradimus ir psichoanalizę
apskritai.
Kai aš buvau jaunas, mano įkvėpėju buvo seras Tompsonas,
tarnavęs JAV karinio jūrų laivyno pajėgų medicinos korpuse,
jis mirė San Franciske 1943 metais. Taigi, jis Vienoje mokėsi
pas Froidą ir vėliau psichoanalizę atnešė į laivyną.
Iš sero Tompsono aš daug išmokau apie Froido tyrinėtą
dvasią, kurios studijoms jis skyrė labai daug dėmesio. Nors jis
ir nesimokė kaip neurologas, ir be to, jo amžininkai gydytojai
rodė jam aršų priešiškumą, bet jis sudėjo pačius pagrindus
sistematizuodamas tyrimus žmogaus proto sferoje. Iš tikrųjų,
Froido postulatas, kad visiškas prisiminimas yra lygus visiškai
sveikam protui, buvo tas pradinis darbo taškas, kuris
išsirutuliojo į moksliškai pažangų, bet daug paprastesnį
procesą, kurį mes vadiname Dianetika.
Nepaisant šios skolos Froidui, egzistuoja dideli skirtumai
tarp Dianetikos ir psichoanalizės, kurie turėtų būti apibrėžti
2
Straipsnis L. Ron Hubbard
tam, kad galėtume tinkamai įvertinti gyvybiškai svarbius
Dianetikos pasiekimus.
Pagrindinis psichoanalizės principas yra tas, kad ankstesnė
labai skausminga ir sukrečianti patirtis (trauma), kuri net
negali būti sąmoningai prisiminta, daro įtaką individo
požiūriui ir elgesiui. Psichoanalizė taip pat teigia, kad individas
yra linkęs dar kartą išgyventi šią patirtį.
Froidas manė, kad ankstyvoji patirtis yra pirmapradis
šaltinis, — vadinasi jis yra svarbus, tuo tarpu psichoanalitikas
Rankas sakė, kad pirmiausia ir svarbiausia patirtis buvo
gimimas, kuris, kaip teigiama, kūdikiui yra nepaprastai
sukrečiantis ir skausmingas. Jų abiejų interpretacija buvo
simbolinė.
Dianetika, sutikdama su abiem principais, yra doktrina,
kuri apima kur kas daugiau. Buvo įrodyta, kad gimimas yra
toli gražu neanksčiausia trauma ir kad yra daug svarbesnė dar
ankstesnė patirtis, kuri įprastai glūdi prenataliniame periode,
— ypatingai, kitą mėnesį po pastojimo.
Dianetika taip pat įrodė, kad pati rimčiausia prenatalinės
patirties dalis yra ta, kurioje yra nesąmoningumas ar sielvartas.
Ji turi tiesioginę, netgi ne simbolinę individo kontroliavimo
galią. Kontroliuojančios komandos kyla iš tikslių patirties
žodžių.
Psichoanalizės tikslas ir naudojamos terapinės technikos
esmė yra ta, kad siekiama surasti paslėptus prisiminimus ir
nustatyti jų poveikį. Tokiu būdu tikimasi gauti supratimą, kurio
pagalba būtų galima prisiminimus iškelti iki sąmoningumo
lygio, juos analizuoti ir galbūt panaikinti šios patirties poveikį.
Dianetika veikia tokiu pačiu principu, tačiau daug giliau,
tiksliau ir efektyviau. Ji visiškai nesistengia analizuoti, kokį
3
Dianetika lyginant su psichoanalize
poveikį šie incidentai daro žmogaus gyvenimui. Ji nuolat
demonstruoja, kad pats asmuo gali geriausiai suvokti, kokias
pasekmes šie incidentai turėjo jo gyvenimui, kai tik jis
užmezga neabejotiną kontaktą su šiuo incidentu analitinio
proto pagalba. Dianetikos auditorius, skirtingai nei analitikas,
nesistengia paaiškinti trauminės patirties. Jis tik padeda ją
atskleisti ir ištrinti jos žalingą galią, naudodamas daugkartinio
atpasakojimo techniką.
Tai taip pat gali būti pritaikyta sielvarto incidentams, nes
Dianetika atrado, kad sielvartas taip pat lengvai gali užfiksuoti
prisiminimus su aberuojančiu turiniu. Pakanka dianetiškai
atpasakoti mylimojo praradimą, kad žmogus išsilaisvintų nuo
jam iki šiol nežinomos naštos, kuri slėgė jo protą.
Psichoanalizė, kurios viena mokykla skiriasi nuo kitos,
grindžia savo metodą diskusijomis, interpretacijomis ir
nurodymais pacientui apie duomenų, rastų ankstyvame jo
gyvenime, prigimtį ir reikšmę. Nors kiekviena tokia mokykla
turi savo metodiką, visgi psichoanalizė moko, kad dauguma
atvejų ta medžiaga, ir ypač ta, kuri yra susijusi su gimimu ir
gyvenimu iki gimimo, yra visiška fantazija ir neturi tikslios
prasmės.
Dianetika, kita vertus, skiria ypatingai didelį dėmesį, kad
auditorius nevertintų individo duomenų ir pabrėžia, kad šio
kodekso pažeidimai yra labai pavojingi. Dianetikoje yra
teigiama, kad prekliro duomenys yra pagrįsti jo realia patirtimi.
Ir taip, psichoanalizė suskirsto žmogaus asmenybę į
įvairius elementus, tokius kaip id, ego ir superego. Šie elementai
yra grubiai apibrėžti ir manoma, kad jie turi tam tikrų mistinių
ir nežinomų savybių. Tačiau Dianetikoje pagrįstai teigiama,
kad pirmapradė asmenybė yra gera, atsakinga bei savarankiška,
4
Straipsnis L. Ron Hubbard
ir ji atpažįsta, kad aberuojančios jėgos yra nekas kita, kaip
ingramų turinys, kuris, kaip teigiama ankstesniuose straipsniuose,
yra ląstelėse įrašyta nemaloni patirtis, gauta nesą­
moningumo metu.
Psichoanalizėje nėra išgijimo koncepto, galimai dėl nesugebėjimo
savo metodais prasiskverbti į prenatalinį laikotarpį
ir sėkmingai panaikinti trauminę patirtį šioje srityje. Tačiau
Dianetika turi konceptą to, kas yra aiškiai apibrėžta ir
pasiekiama — tai Dianetikos Kliras, — asmuo kurio visos
ingramos yra ištrintos, kuris yra išlaisvintas nuo aberuojančių
jėgų ir gali veikti pagal savo pirmapradę žmogiškąją prigimtį.
Dianetika atitinkamai atranda, kad žmogaus prigimtis iš
esmės yra gera, ir tai yra pagrindinė varomoji jėga, veikianti
tokiame spektre, kurio pradinis taškas vienoje spektro pusėje
yra pats žmogus, o kitoje pusėje – visatos mintis. Šią pagrindinę
varomąją jėgą yra galima suskirstyti į keturias dinamikas: pats
žmogus, seksas ir šeima, grupė ir visa žmonija.
Galiausiai, Dianetika į savo veiklos sritį įtraukia psichosomatines
ligas, kurios psichoanalizės teorijoje beveik visiškai
nebuvo nagrinėjamos. Dianetika įrodo, kad šios ligos kyla iš
pažodinio ingramų turinio ir yra ne kas kita,kaip tik
aberuojančios jėgos pasireiškimai.
Trumpai tariant, Dianetika savyje apjungia žinių šaltinius
apie žmogaus asmenybę ir jo normalų bei ir anormalų
funkcionavimą. Dar daugiau, Dianetikai reikia daug mažiau
laiko, lyginant su kitomis praktikomis, ir ji finansiškai bei
išsilavinimo prasme yra prieinama ir suvokiama netgi
neprofesionalams.
5
Glosarijus
anormalus: nenormalus, neatitinkantis standartų ar
reikalavimų.
ego: taip psichoanalizėje vadinama ta proto dalis, kuri pažįsta
išorinį pasaulį per pojūčius, racionaliai organizuoja
mąstymo procesus ir valdo žmogaus veiksmus. Ego lotynų
kalba reiškia ,,aš“.
gyvenimas iki gimimo: egzituojantis ar vykstantis gimdoje
(įsčiuose).
id: psichoanalizėje vadinama ta proto dalis, kuri yra susijusi
su nuslopintais ir antisocialiais norais, paprastai seksualiniais
arba agresyviais. Id lotynų kalba reiškia ,,tai“.
iki šiol: iki dabar.
neprofesionalas: žmogus be profesionalių ar specializuotų
žinių.
neurologas: gydytojas, apmokytas neurologijos. Neurologija
– medicinos sritis, tyrinėjanti nervų sistemą ir jos ligas.
pažeidžiantis: nesilaikantis įstatymo, susitarimo ar elgesio
kodekso.
6
Straipsnis L. Ron Hubbard
pirmapradė asmenybė: tikroji individo asmenybė; pats
individas. Žmogus, be jame slypinčio jo skausmo, dramatizacijų
ir reaktyviojo proto ir jo turinio.
postulatas: teiginys priimamas be įrodymų.
principas: įsitikinimas ar doktrina, kuri yra laikoma tiesa;
įsitikinimas, lemiantis žmogaus santykių su tikrove, jo
elgesio ir veiklos normas; pagrindinė kurios nors teorijos,
koncepcijos idėja, pradinis teiginys.
Rankas: Otas Rankas (Otto Rank, 1884-1939), austrų psichologas
ir psichoterapeutas, vienas pirmųjų Zigmundo Froido
studentų. Nors Rankas ankstyvuosiose darbuose laikėsi
froidistinių metodų, bet vėliau atsiskyrė nuo Froido ir
parašė Gimimo traumą (1923), kurioje aptarė neurozę, kuri
išsivysto dėl pirminės traumuojančios gimimo patirties.
savarankiška: sugebanti priimti teisingus sprendimus ir
laisvai jais vadovautis; nepriklausoma.
spektras: visas diapazonas ar apimtis, kuri yra organizuota
pagal laipsnį, kokybę ir t. t.
superego: psichoanalizėje vadinama ta proto dalis, kuri
veikia ego kaip sąžinė, sukurdama moralines normas ir
taisykles per sąlytį su tėvais ir visuomene.
Tompsonas, vadas: Džozefas Tompsonas ( Joseph
Cheesman Thompson, 1874-1943), Jungtinių Amerikos
Valstijų karinių jūrų pajėgų (KJP) įgulos vadas ir
chirurgas, kuris mokėsi froidistinių analizių tiesiogiai iš
Zigmundo Froido (1856-1939).
7
Tompsonas: Džozefas Tompsonas (1874-1943), Jungtinių
Amerikos Valstijų karinių jūrų pajėgų (KJP) įgulos vadas ir
chirurgas, kuris mokėsi froidistinių analizių tiesiogiai iš
Zigmundo Froido (1856-1939).
trauma: emocinis sukrėtimas, sekantis po įtempto įvykio.
Taip pat būsena, sukelta kūno sužalojimo, žaizdos ar šoko
sukelta būsena.
Zigmundas Froidas: (Sigmund Freud, 1856-1939) austras,
psichoanalizės kūrėjas, akcentavęs, kad nesąmoningi
prisiminimai valdo asmens elgesį.

© 2017 L. Ron Hubbard Library. Artwork: ©2009. L. Ron Hubbard Library.
Visos teisės saugomos. Bet koks neteisėtas kopijavimas, vertimas, atkūrimas,
importavimas ar platinimas, viso darbo ar jo dalies, bet kokiu būdu, įskaitant
elektroninį kopijavimą, saugojimą arba perdavimą, yra galiojančių teisės aktų
pažeidimas.
Dianetics ir Dianetics Simbolis apskritime yra prekių ir paslaugų ženklai,
priklausantys Religinės Technologijos Centrui ir yra naudojami gavus leidimą.
Atspausdinta Jungtinėse Amerikos Valstijose
DN VS PSYCHO — LITHUANIAN

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Freewinds plaukiojimo metinės

Mieli draugai,
Kiekvienais metais, birželio pabaigoje, scientologiniame pasaulyje prasideda renginių ciklas skirtas laivo Freewinds plaukiojimo metinėms pažymėti.
Kviečiu visus šį penktadienį, birželio 30 d. 19:00 val. susirinkti Vilniaus Dianetikos centre., Šaltinių g. 9, Vilnius
Renginio metu žiūrėsime 1-ąjį filmą skirtą šiai datai.
Jūsų laukia nepaprastos naujienos iš Scientologijos pasaulio.

Iki susitikimo!

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Garbės kodeksas

Garbės kodeksas
1. Niekada nepalikite draugo bėdoje, pavojuje ar nelaimėje.
2. Niekada neatsisakykite ištikimybės, kartą ją pažadėję.
3. Niekada nepalikite grupės, kurią remti yra jūsų pareiga.
4. Niekada nemenkinkite savęs, nemažinkite savo stiprybės ar galios.
5. Niekada netrokškite pagyrimo, pritarimo ar užuojautos.
6. Niekada nenuvertinkite ir nemažinkite savo realybės.
7. Niekada neleiskite, kad kažkas įsimaišytų į jūsų afiniti.
8. Nepradėkite bendravimo ir nepriimkite bendravimo, jei patys to
nenorite.
9. Jūsų selfdeterminizmas ir savigarba yra svarbesni už kasdieninį gyvenimą.
10. Jūsų asmeninis vientisumas yra žymiai svarbesnis už jūsų kūną.
11. Niekada neapgailestaukite dėl vakarykštės dienos. Jūs gyvenate šiandien
ir pats kuriate savo rytojų.
12. Niekada nebijokite įskaudinti kito, jei kovojate už teisingą reikalą.
13. Netrokškite patikti ar kad jumis žavėtųsi.
14. Būkite pats sau patarėjas, mąstykite patys ir patys priimkite sprendimus.
15. Būkite ištikimas savo tikslams.
L. Ron Hubbard

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Tiesa yra tai, ką jūs matėte pats

„Tiesa yra tai, ką jūs matėte pats. Ir kai jūs tai prarandate, jūs prarandate viską.“
L. Ron Hubbard

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą

Neužkirskite kelio laisvei. Būkite laisvi patys.

„Mažiausiai laisvas asmuo yra tas, kuris negali atskleisti savo veiksmų ir kuris priešinasi kitų žmonių netinkamų veiksmų atskleidimui. Tokie žmonės sukurs ateities politinę vergiją, kurioje visiems mums bus priskirti numeriai – ir mes patys būsime dėl to kalti, jei nepradėsime veikti.
Tik pagalvokit, šantažas ir bausmė yra neatsiejama visų nešvarių operacijų dalis. Kas atsitiktų, jei šie du dalykai nebeegzistuotų? Kas atsitiktų, jei visi žmonės būtų pakankamai laisvi, kad kalbėtų? Tuomet, ir tik tuomet jūs įgytumėte laisvę.
Tą dieną, kai galėsime visiškai pasitikėti vieni kitais, Žemėje įsivyraus taika.
Neužkirskite kelio laisvei. Būkite laisvi patys.“
L. Ron Hubbard

Paskelbta temoje Bendri | Parašykite komentarą