Pradžia

Vilniaus Dianetikos centras

Kas yra Dianetika?
Dianetika kilusi iš dviejų graikų žodžių – dia, reiškiančių „per“ ir nous, tai yra, „siela, protas“, junginio. Kitaip tariant, tai yra mokslas, ką siela daro su kūnu.

Dianetika yra tikslių tyrimų, rodančių žmogaus proto veikimo nukrypimų poveikį jo elgesiui ir to, kaip proto problemos sukelia kūno problemas, tyrimų rezultatas. Taip pat tikslus būdas pašalinti šias problemas, kurių dėka racionalumo, sveiko proto ir racionalumo atstatymas lemia daugelio kitų žmogaus sugebėjimų atkūrimą.

Kas yra Scientologija?
Terminas Scientologija yra kilęs iš lotyniško žodžio scio, – reiškiančio „žinojimas” ir graikiško žodžio logos – „mokymas” ir reiškia „žinoti, kaip žinoti“.

Scientologija yra taikomoji religinė filosofija, tai žinių, savęs, savo aplinkos, šio pasaulio, visos visatos, dvasios, pažinimas. Scientologijos priemonės padeda žmonėms rasti savo realių gyvenimo problemų sprendimus ir su jomis susitvarkyti: gerinti santykius su žmonėmis, spręsti darbo problemas, auginti vaikus, mokytis, didinti pasitikėjimą savimi, siekti užsibrėžtų tikslų ir pasiekti sėkmę.

Dianetikos ir scientologijos įkūrėjas L. Ronas Hubbardas yra vienas populiariausių šių laikų rašytojų ir vienintelis tokio pobūdžio filosofas, kuris neįkainojamą indėlį įnešė žmonijai, kiekvienam, norinčiam efektyvios technologijos, suteikdamas galimybę pagerinti savo gyvenimą.

L. Ron Hubbard

Dianetikos ir Scientologijos įkūrėjas L. Ronas Hubbardas yra vienas populiariausių šių laikų rašytojų ir vienintelis tokio pobūdžio filosofas, kuris įnešė neįkainojamą indėlį žmonijai, suteikdamas galimybę kiekvienam norinčiam efektyvios technologijos pagalba pagerinti savo gyvenimą.

Apie Scientologiją

The True Story of Scientology

Kontaktai
Adresas:
Vilniaus Dianetikos centras
Šaltinių g. 9, Vilnius
Pašto adresas:
p/d 42, LT-01002 Vilnius
El.paštas: info@dianetika.lt
Telefonas: +370-5-2151500
Vilniaus Dianetikos centras dirba:
Išsirinkite Jums patogų laiką ir mūsų centras – Jūsų paslaugoms.