Kodėl tikslai lieka neįgyvendinti?

Kol esame maži, dažnai keliame sau didelius tikslus ir reikalavimus, pavyzdžiui:  tapti kosmonautu, uždirbti milijoną ar apkeliauti aplink pasaulį. Žmonės yra gabūs kurti įkvepiančias, dideles ir geranoriškas svajones. Deja, bėgant metams, mes žiūrime į sąrašą tikslų ir matome, kad jie taip ir lieka neįgyvendinti, todėl jaučiamės bejėgiai, prislėgti, ir pasitikėjimas savimi sparčiai nyksta.
Problema visai ne šių tikslų didume ir ne jumyse, o praleistame gradiente. Mus jungiančios pasaulio gatvės buvo grindžiamos akmuo po akmens, tolygiai, palaipsniui. Labai svarbu prieš žengiant sekantį žingsnį įsitikinti, jog stovite 100 procentų stabiliai, labai svarbu judėti galbūt ne šuoliais, o mažesniais žingsneliais ir žinoti, kad net žemei sudrebėjus, jūs nenusirisite. Ir taip, laiptelis po laiptelio, užtikrintai ir pasitikinčiai mes judame link esminio tikslo klausdami savęs: Kaip šiandien aš galėčiau tapti šiek tiek geresniu? Kaip šiandien aš galėčiau pasistūmėti dar viena pakopa aukščiau? Kaip šiandien aš galėčiau padaryti šiek tiek daugiau negu vakar?

Vadovaukitės gradiento principu ir nebijokite kelti sau naujų ir didelių tikslų.
Daugiau informacijos rasite knygoje: „Scientologija. Naujas požiūris į gyvenimą“.

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Koks yra mūsų protas?

Koks faktorius labiausiai lemia išgaunant gardų kavos puodelį? Ar tai visada turi būti fiziški veiksniai, kaip prabangus kavos aparatas, geros pupelės ar apmokytas barista?
Iš tiesų visi šie faktoriai svarbūs, bet turime pripažinti, jog rytinės kavos skonis priklauso ir nuo to, kokios – didelės ar mažos – yra jūsų problemos, kokia jūsų nuotaika, emocinė būsena ir streso lygis, kurį patiriate kasdienybėje. Kai kava nebedžiugina ir tampa nebemaloniai karti, dažniausiai kaltę suverčiame sugedusiam kavos aparatui, bet ar esate susimąstę, jog galbūt šis apkartęs poskonis yra mūsų pačių niūrių minčių padarinys?
Įtemptas gyvenimo būdas ir susikaupusios emocijos gali netikėtai užgožti mus pačius. Dianetika – tai puikus įvadas su išsamiais paaiškinimais, koks yra mūsų protas ir kokios yra jo galimybės, tai knyga, kuri duoda konkrečius atsakymus ir šansą išsivaduoti iš nesuvaldomų neigiamų minčių srauto. Nes skaniausias kavos puodelis yra tada, kai sugebame juo mėgautis, būdami ČIA ir DABAR, o ne fiksuodami savo dėmesį praeities nesėkmėse.
Susisiekite su mumis dėl knygos „Dianetika“ įsigijimo arba ateikite į įvadinę paskaitą apie Dianetiką Vilniaus Dianetikos centre Šaltinių g. 9, Vilnius, ketvirtadieniais 18:00 val.
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Gyvenimo gerinimo kursai

GYVENIMO GERINIMO KURSAI
SCIENTOLOGINIAI INSTRUMENTAI – GYVYBIŠKAI SVARBIOS ŽINIOS APIE GYVENIMĄ
Jūsų laimė tikriausiai yra vertingiausias jūsų turimas dalykas. Scientologiniuose gyvenimo
gerinimo kursuose yra naudojami instrumentai, leidžiantys pasiekti laimę, kurios seniai ieškote.
Šių kursų pagrindą sudaro fundamentalūs L. Rono Habardo atradimai, kuriuos jis padarė, kai Scientologijos ribose studijavo gyvenimą, atradimai, kurie pateikia atsakymus į aktualiausius klausimus, su kuriais mes susiduriame kasdieniame gyvenime.
Šią seriją sudaro dvidešimt kursų. Kiekviename iš jų yra pateikiamos tiesos ir instrumentai, leidžiantys sutvarkyti kurią nors konkrečią gyvenimo sritį. Scientologiniai gyvenimo gerinimo kursai, remdamiesi Scientologijos dvasinėmis tiesomis, suteikia jums įgūdžių, kurių dėka galite kurti ir palaikyti sėkmingus santykius su žmonėmis, santuokoje, šeimos gyvenime ir finansuose. Juose jūs rasite praktinių metodų, kaip įveikti nuosmukių ir pakilimų laikotarpius, sužinosite, kuo galima pasitikėti, išmoksite organizuoti savo gyvenimą, siekti tikslų, kuriuos sau išsikeliate, ir daugybę kitos svarbios informacijos.
Naudodami tikras žinias ir tinkamus instrumentus, jūs galite ištaisyti bet kokią savo gyvenimo sritį, kurioje kyla sunkumų, o taip pat sustiprinti tas savo gyvenimo sritis, kuriose šiuo metu viskas yra gerai. Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Komentarų: 1

Kvietimas į renginį

Mieli draugai,
Šiuo metu pas mus į Lietuvą laikino prieglobsčio yra atvykę keletas ukrainiečių kilmės scientologų. Vienas iš jų, Aleksandr Minčiuk – patyręs etikos specialistas (daug metų dirbo Sankt Peterburgo organizacijoje, etikos administratoriaus poste).
Trečiadienį, kovo 23 d., 18:00 val. Vilniaus Dianetikos centre organizuojame susitikimą su juo.
Susitikimo tema – šių dienų aktualijos, įvykiai Ukrainoje, etikos specialisto akimis.
• Kas vyksta ir kokios yra ateities prognozės?
• Kas yra tikrasis įvykių kaltininkas?
• Stabilūs duomenys dėl šios situacijos.
• Ką Jūs galite padaryti tiesiog dabar, kad stabilizuotumėte padėtį savo aplinkoje, padėtumėte sau, savo artimiesiems ir savo dinamikoms?
Renginys vyks rusų kalba ir yra nemokamas.
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Kartais jaučiate nerimą, įtampą, nestabilią dvasinę būseną?

Kartais jaučiate nerimą, įtampą, nestabilią dvasinę būseną?
Jums gali padėti knyga „Savianalizė“ (autorius L. Ron Hubbard).
Šioje knygoje yra pateikiami pratimai, kuriuos galite atlikti patys vieni arba kartu su artimaisiais, kad įveiktumėte nepageidaujamas būsenas bei pakeltumėte savo ir artimųjų emocinį toną.
Šią knygą lietuvių, rusų arba anglų kalbomis galite įsigyti Vilniaus Dianetikos centre arba svetainėje www.dianetika.lt
Knygos kaina 17 Eur.
Susisiekite su mumis!
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Trečiosios šalies dėsnis

The Third Party Law

Trečiosios šalies dėsnis
Koks yra vienintelis paslėptas elementas, slypintis už kiekvieno konflikto – ar ginčas tarp šeimos narių, ar karai tarp tautų? Trečiosios šalies dėsnis pateikia įtikinamą L. Rono Hubbardo paslėptą konflikto priežastį ir kaip ją tiksliai nustatyti. Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Būkite tiesiog savimi

Nežinau, ar jūs kada nors pagalvojote, kad mes ne tik tampame tais, į kuriuos norime būti panašūs, bet taip pat tampame ir tais, kuriuos neigiame. Vienaip ar kitaip, bet kiekvienas stengiasi gyvenime būti stiprus, sėkmingas.
Ryte mes pabundame ne su mintimi, kad norime šią dieną pragyventi būdami silpni ir nelaimingi, kiekvienas psichiškai normalus žmogus savo laisvadienį pabunda su mintimi, kad diena bus nuostabi ir jam viskas pavyks. Tačiau žmogaus gyvenimo kelias yra ne rožėmis klotas ir žmonės šiame kelyje patiria ir nesėkmes. Kiekvieną kartą, kai kažkas kitas tampa priežastimi mūsų atžvilgiu, kiekvieną kartą, kai galėjome laimėti ir nelaimėjome, nes kažkas kitas buvo stipresnis už mus, pralaimėjusysis galvoja, kad jis išmoks būti stiprus, kaip tasai nugalėtojas, ir kitą kartą jis būtinai laimės.

Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Su mokslo ir žinių diena!

Mieli Draugai,
Nuoširdžiausiai sveikiname Jus su Rugsėjo 1- ąja – Mokslo ir žinių diena!
Su šia diena prasideda nauji mokslo metai, darbai, tikslai ir iššūkiai. Tegul mokslo metai būna darbingi, kūrybingi, skatinantys tobulėti.
Tegul kiekviena mokslo diena suteikia žinių ir naujos patirties.
Linkime visiems Jums pažinimo džiaugsmo, drąsos, veržlumo ir sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus!
Nuoširdžiai,
Vilniaus Dianetikos centro kolektyvas
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Savianalizė

Ar tikrai pažįstate save? Dabar Jūs tai galite padaryti su „Savianalize“. Ši knyga leis pažvelgti Jums į Jūsų praeitį, į Jūsų potencialus, į Jūsų gyvenimą. Pirmiausia, atlikę kelis testus, naudodamiesi Hubbard‘o žmogaus įvertinimo lentele, Jūs nustatysite savo padėtį Tonų skalėje. Tuomet, taikydami lengvų, tačiau galingų procesų seriją, Jūs pradėsite didžiausią nuotykį – savęs pažinimą. Be to, šioje knygoje išdėstyti visą apimantys principai, kurie atsakys į klausimus, kuriuos turėjote, tačiau nežiojote, kam juos užduoti:
• Išlikimo ir gausumo dėsniai
• Išsamiausias sąmoningumo aprašymas
• Žmogaus pastangos pasiekti nemirtingumą ir kaip jos susijusios su materija, energija, erdve ir laiku
• Keli esė, aprašantys daugybę Dianetikos atradimų, tarp jų ir atradimus, susijusius su laiku, atsiminimais, užmiršimu, vaizduote, o taip pat specialius, kiekvienam išvardintam dalykui skirtus, sąrašus
• Ir, po visų šių atradimų, – saviprocesingo sąrašai, kurie leidžia taikyti galingiausią auditingą ir su kuriais galima dirbti bet kur ir bet kuriuo metu, atskleidžiantys tikrąjį Jūsų pasaulį.
Kliūtys gyvenime yra tik šešėliai. Sužinokite kaip pažinti save, o e tik savo šešėlį. „Savianalizė“ parodys Jums, kaip tai padaryti.

Daugiau skaitykite: https://dianetika.lt/?product=l-ron-hubbard-savianalize

L.Ron Hubbard „Savianalizė” €17.00

Paskelbta temoje Naujienos | Pažymėta , , , , , , , , , | Parašykite komentarą

Jei Scientologijos religija yra Jūsų religija, kviečiu dalyvauti Statistikos departamento vykdomame statistiniame tyrime ir tai pareikšti.

Mieli draugai,
Šiuo metu Lietuvoje vyksta gyventojų surašymas, kurio tema yra „Tautybė, gimtoji kalba ir religija“. Paskutinis gyventojų surašymas vyko 2011 m. Tuomet jis buvo atliekamas tiesioginiu būdu apklausiant gyventojus bei dalyvaujant elektroninėje apklausoje. Šiais metais gyventojų surašymas atliekamas tik turimų administracinių šaltinių pagrindu – registrų duomenimis.
Tačiau ne visus klausimus galima rasti registruose. Tai klausimai apie kalbą ir tikėjimą. Atsakymus į šiuos klausimus Lietuvos gyventojai prašomi pateikti Statistikos departamento elektroninėje svetainėje paskelbtoje apklausoje iki šių metų vasario 17 d.:

https://surasymas.stat.gov.lt/

Jei Jums svarbi Scientologijos religija, kviečiu sudalyvauti šioje apklausoje ir tai pažymėti.
ATKREIPKITE DĖMESĮ: Scientologijos religija nėra įtraukta į pagrindinių tikėjimų sąrašą, tačiau pasirinkdami mygtuką: Kita – rasite sąrašą, kuriame galima rinktis – Scientologijos religija (scientologai) (pridedamas pavyzdys kur tai rasti).
Būkime pilietiški ir bendruomeniški! Labai tikiuosi Jūsų palaikymo!

Vilniaus Dianetikos centro direktorė
Jurgita Braškutė

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą