DVD filmas „Kaip taikyti Dianetiką”

25,00 

Kategorija:

Aprašymas

Dviejų dalių DVD filmas „Kaip taikyti Dianetiką”

Skausmingi įvykiai iš mūsų praeities akivaizdžiai veikia mūsų poelgius – bet kaip ir kodėl?

Tam ir skirta Dianetika. Šie du DVD diskai lydi labiausiai skaitomą knygą “Dianetika: šiuolaikinis mokslas apie protą” ir sulaukusios labai platų pripažinimą visame pasaulyje. Šie filmai, kuriuose tekstas paimtas iš pačios knygos, pasakojama apie tai , kaip jūsų neigiama patirtis priverčia jūsų protą – be jūsų valios – nukrypti nuo racionalaus mąstymo ir elgesio. Maža to, šituose filmuose yra rodoma, kaip būtent naudoti šią gana tikslią dianetinio auditingo procedūrą, kad surasti tą praeities patirtį ir pašalinti iš ten neigiamą jums poveikį.

Dianetika atskleidžia viską, kas pas jus yra geriausia: pasitikėjimas, racionalumas, efektyvumas ir kūrybingumas. Trumpiau tariant, jos dėka jūs galite būti pats (pati) savimi – laisvai jausti gyvenimo malonumą ir pilnai realizuoti savo potencialą. Toks yra Dianetikos tikslas.

Visa dianetinė procedūra, leidžia aptikti ir pašalinti šią skausmingą patirtį, kad ji daugiau niekada jums nebekenktų, ir atskleidžia tą žmogų, su kuriuo jūs visada norėjote susipažinti, – tai jūs.  Žemiau galite pažiūrėti keletą ištraukų iš šio video filmo.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DVD filmas „Kaip taikyti Dianetiką””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.