Pradžia

Vilniaus Dianetikos centras

Kas yra Dianetika?

Dianetika yra kilusi iš dviejų graikiškų žodžių – dia, reiškiančio „per“, ir nous, reiškiančio „siela, protas“, junginio. Kitaip tariant, tai yra mokslas apie tai, kokia yra sielos įtaka kūnui.

Dianetika yra rezultatas tikslių tyrimų, rodančių, kaip žmogaus proto veikimo sutrikimai keičia jo elgesį ir kaip proto problemos sukelia kūno problemas. Dianetika turi tikslų būdą šioms problemoms pašalinti, ir, kai atkuriamas sveikas protas ir racionalumas, yra atkuriami ir įvairūs žmogaus sugebėjimai.

Kas yra Scientologija?

Terminas Scientologija yra kilęs iš lotyniško žodžio scio – „žinojimas“ ir graikiško žodžio logos – „mokymas“ ir reiškia „žinojimas kaip žinoti“.

Scientologija yra taikomoji religinė filosofija, ji yra žinių, savęs, savo aplinkos, šio pasaulio, visatos, dvasios pažinimas. Scientologijos priemonės padeda žmonėms rasti savo realių gyvenimo problemų sprendimus ir su jomis susitvarkyti: gerinti santykius su žmonėmis, spręsti darbo problemas, auginti vaikus, mokytis, didinti pasitikėjimą savimi, siekti užsibrėžtų tikslų ir pasiekti sėkmę.

L. Ron Hubbard

Dianetikos ir Scientologijos kūrėjas L. Ronas Hubbardas yra vienas populiariausių šių laikų rašytojų ir vienintelis tokio pobūdžio filosofas, kuris žmonijai įnešė neįkainojamą indėlį, kiekvienam norinčiam suteikdamas galimybę naudojant efektyvią technologiją pagerinti savo gyvenimą.

Apie Scientologiją

The True Story of Scientology

Kontaktai
Adresas:
Vilniaus Dianetikos centras
Šaltinių g. 9, Vilnius
Pašto adresas:
p/d 42, LT-01002 Vilnius
El.paštas: info@dianetika.lt
Telefonas: +370-5-2151500
Vilniaus Dianetikos centras dirba:
Išsirinkite Jums patogų laiką ir mūsų centras – Jūsų paslaugoms.