CITATA IŠ L.RON HUBBARD KNYGOS „DIANETIKA”

 „NORS „KIEKVIENAS ŽINO“, JOG „KLYSTI YRA ŽMOGIŠKA“ (O KOKIAM SIAUBINGAM KLAIDINGOS INFORMACIJOS KIEKIUI ŠIS TEIGINYS LEIDŽIA SKLISTI), SĄMONINGOJI PROTO DALIS, KURI SPRENDŽIA PROBLEMAS IR ŽMOGŲ DARO ŽMOGUMI, VISIŠKAI NESUGEBA KLYSTI. „
Daugiau informacijos apie kitas L.Ron Hubbard knygas rasite čia:
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Individuali „Gyvenimo gerinimo“ programa

Vilniaus Dianetikos centre pradėta teikti visiškai nauja paslauga – individuali „Gyvenimo gerinimo“ programa. Į šią programą įeina tai, ko reikia būtent Jums, kad įgautumėte jėgų ir įgytumėte žinių bei pasitikėjimo esamai susidariusiai nepalankiai gyvenimo situacijai pakeisti.
Šią programą Jums sudarys kvalifikuota ir turinti ilgamečio darbo patirties specialistė, atsižvelgdama į Jūsų testo rezultatus ir asmeninio pokalbio metu gautus duomenis.
Priklausomai nuo Jūsų asmeninio poreikio, į šią programą gali įeiti:
  1. Etinių būsenų taikymas, padedant ir prižiūrint auditorei.
  2. Auditingo arba asistų sesijos.
  3. Situacijos sprendimui reikalingi kursai ar treniruotės.
  4. Kita Jūsų situacijos sprendimui reikalinga pagalba.
Programos trukmė – tiek, kiek Jums prireiks laiko šios programos tikslų pasiekimui.
Registruokitės telefonu +370-682-30700 arba el. paštu info@dianetika.lt , arba užpildykite kontaktų formą ir rezervuokite konsultacijos laiką jau dabar!
Paskelbta temoje Naujienos | Pažymėta , , , , , , , , , , , , | Komentarų: 2

Žmogaus sąmoningumas

Citata iš L. Ron Hubbard knygos „Dianetika. Šiuolaikinis mokslas apie protą“:
„Žmogus turi būti laikomas sąmoninga būtybe. Jo sąmoningumas priklauso nuo sugebėjimo spręsti problemas, suvokiant arba kuriant ir įvertinant situacijas. Jo racionalumas yra pirmoji ir svarbiausia jo proto funkcija, kuri ir daro jį žmogumi, o ne tiesiog gyvūnu. Prisimindamas, suvokdamas, įsivaizduodamas, jis turi nepaprastą sugebėjimą spręsti uždavinius ir, naudodamasis gautais rezultatais, spręsti naujas problemas. Tai yra racionalus žmogus.”
Paskelbta temoje Naujienos | Pažymėta , , , , , , , , | Parašykite komentarą

Mokslas apie protą – tai tikslas, nuo seno nepaprastai dominęs tūkstančius žmonijos kartų

Citata iš L. Ron Hubbard knygos „Dianetika. Šiuolaikinis mokslas apie protą“.
„Mokslas apie protą – tai tikslas, nuo seno nepaprastai dominęs tūkstančius žmonijos kartų. Armijos, dinastijos ir ištisos civilizacijos išnyko todėl, kad nebuvo šio mokslo. Roma virto dulkėmis dėl to, kad jo stokojo. … Ir dėl to, kad šis mokslas nežinomas, giliai arsenale yra atominė bomba, visiškai parengta naudoti. „
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Akcija „Kelias į laimę“ įvykdyta!

Akcija „Kelias į laimę“ įvykdyta! Šiemet mūsų sostinė Vilnius švenčia 700 metų jubiliejų. Simboliškai, šį sekmadienį (rugsėjo 3 d.) festivalyje „Sostinės dienos“ mūsų komanda išdalino 700 knygučių „Kelias į laimę“. Labai džiaugiamės, kad net 14 žmonių prisidėjo prie šio mini projekto įvykdymo. Nuoširdžiai ačiū ne tik vietiniams vilniečiams, bet ir žmonėms, atvykusiems iš Kauno ar net Klaipėdos!
Nuoširdžiai dėkojame, kad dalyvavote ir viską konfrontavote su plačiom šypsenom. Tikiuosi, kad šio renginio metu pozityvumo banga užplūdo ne tik tuos 700 miesto švento dalyvių, kurie gavo šias knygutes, bet ir visus 700 + 14 dalyvių😊 

L.Ron Hubbard „Kelias į laimę”

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Citata iš L. Ron Hubbard knygos „Dianetika. Šiuolaikinis mokslas apie protą“

Citata iš L. Ron Hubbard knygos „Dianetika. Šiuolaikinis mokslas apie protą“:
„Dianetika iš tikrųjų yra mokslų šeima, apimanti įvairius humanitarinius mokslus, kuriuose jos dėka atsiranda naudingi ir tikslūs apibrėžimai. Ši knyga <…> yra vadovėlis, turintis būtinas priemones tiek tarpasmeniams santykiams sureguliuoti, tiek darbui su protu. Naudodamas čia pateiktus metodus, sumanus skaitytojas gali sėkmingai susidoroti su visomis psichosomatinėmis ligomis ir neorganinės kilmės protiniais nukrypimais.”
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Klaidingų duomenų poveikis

Kiekvieną dieną žmogus susiduria ir turi apdoroti daugybę įeinačios ir išeinančios informacijos srautų. Deja, dalis jų yra klaidingi dėl informacijos trūkumo, nepakankamumo, neteisingo jos interpretavimo ar iškreiptų faktų. Politiniai kivirčai, įstatymai ir teisiniai apribojimai, ekonominiai nuosmukiai, nykstanti kultūra ir vertybės veda prie to, jog žmogus ima mažiau gebėti koordinuoti savo ir kitų veiksmus, atsiranda pasyvumas ar nenoras veikti, sumažėja kompetencija įvairiose srityse. Jaunimas gauna klaidingą informaciją, kaip reikia kurti šeimyninius santykius, tarpusavio bendravimas tampa iškreiptas.
Kai veikiame remdamiesi klaidingais duomenimis, mes patys kasame sau duobę, o nežinojimas padaro mus situacijų ir įvykių aukomis. L. Ron Hubbard atradimai, išdėstyti knygoje „Dianetika. Šiuolaikinis mokslas apie protą“ leidžia pačiam žmogui rasti atsakymus ir susiorientuoti, kas yra kas bei kas lavina jo gebėjimus kurti informacijos srautus ir išvengti potencialios klaidingų duomenų sukeltos žalos.
Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Skaitykime ir vasarą

Ar jūs turiningų knygų skaitymą įtraukiate į vasaros malonumų sąrašą?
Jei dar ne, tuomet paskubėkite, nes tai gali tapti viena iš netikėčiausių jūsų kada nors pradėtų kelionių su neišdildomais įspūdžiais ir naujomis žiniomis kiekviename naujai atverstame knygos skyriuje.

Dėl norimų knygų įsigijimo kreipkitės asmenine žinute arba užsisakykite www.dianetika.lt
https://dianetika.lt/?product_cat=books-lt

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Praktinio taikymo knyga

Visi mes esame kam nors padėję, sprendžiant kasdienius iššūkius ar rimtas iškilusias problemas. Padėti smagu, bet priimti pagalbą geba ne visi. Prekliras – tai žmogus, kuris atlieka tam tikrus standartinius procesus tam, kad padėtų pats sau ir patobulintų save ir savo įgūdžius individualiose ir jam pačiam aktualiose srityse. Nepainiokite to su psichoterapija, psichozėmis ar neurozėmis. Ši knyga skirta žmogui, kuris nori dar labiau padidinti savo sugebėjimus ir atkurti savo tikslus.
Su šia knyga yra būtina susipažinti tiems, kurie dar tik ruošiasi pradėti taikyti Scientologijos ar Dianetikos procesus. Šią knygą taip pat patartina dar kartelį perskaityti ir ja vadovautis jau esamiems preklirams: nepamirškite, jog maksimalūs rezultatai priklauso tik nuo jūsų pačių įdirbio.
Skaitykite L. Ron Hubbard knygą „Preklirų vadovas”
https://dianetika.lt/produktas/l-ron-hubbard-prekliru-vadovas

 

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Teigiamų minčių svarba

Dažnai mes net nepastebime, kokios galingos yra mūsų mintys ir norai. Svajonės yra tai, kas daro mus gyvus, norinčius kurti gerus dalykus ir pozityviai įtakoti mus supančią aplinką. Todėl rūpinimasis savimi, savo savijauta, nauji troškimai ir tikslai yra pirmasis laiptelis link geresnės jus supančios aplinkos kūrimo.

Atvykite į mūsų Vilniaus Dianetikos centrą sužinoti ir išmokti dar daugiau apie tai, kas domina JUS!

L.Ron Hubbard „Pirminės tezės”
https://dianetika.lt/?product=l-ron-hubbard-pirmines-tezes

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą