Koks yra mūsų protas?

Koks faktorius labiausiai lemia išgaunant gardų kavos puodelį? Ar tai visada turi būti fiziški veiksniai, kaip prabangus kavos aparatas, geros pupelės ar apmokytas barista?
Iš tiesų visi šie faktoriai svarbūs, bet turime pripažinti, jog rytinės kavos skonis priklauso ir nuo to, kokios – didelės ar mažos – yra jūsų problemos, kokia jūsų nuotaika, emocinė būsena ir streso lygis, kurį patiriate kasdienybėje. Kai kava nebedžiugina ir tampa nebemaloniai karti, dažniausiai kaltę suverčiame sugedusiam kavos aparatui, bet ar esate susimąstę, jog galbūt šis apkartęs poskonis yra mūsų pačių niūrių minčių padarinys?
Įtemptas gyvenimo būdas ir susikaupusios emocijos gali netikėtai užgožti mus pačius. Dianetika – tai puikus įvadas su išsamiais paaiškinimais, koks yra mūsų protas ir kokios yra jo galimybės, tai knyga, kuri duoda konkrečius atsakymus ir šansą išsivaduoti iš nesuvaldomų neigiamų minčių srauto. Nes skaniausias kavos puodelis yra tada, kai sugebame juo mėgautis, būdami ČIA ir DABAR, o ne fiksuodami savo dėmesį praeities nesėkmėse.
Susisiekite su mumis dėl knygos „Dianetika“ įsigijimo arba ateikite į įvadinę paskaitą apie Dianetiką Vilniaus Dianetikos centre Šaltinių g. 9, Vilnius, ketvirtadieniais 18:00 val.
Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.